Horoskopi ditor, e hënë 4 janar 2021

Dashi

Ata qe janë ne një lidhje nuk duhet te nxitohen për asgjë.

Për gjithçka do bëjnë mire te flasin me qetësi dhe maturi.

Beqaret do e takojnë ne momentin me pak te pritur personin e tyre te ëndrrave dhe e gjithë jeta do ju marre një tjetër drejtim.

Ne planin financiar do kaloni një dite te vështirë dhe me probleme.

Gjendja do lere shume për te dëshiruar dhe nuk do jeni te sigurte për hapat qe duhen hedhur.

Demi

Jeta ne çift do ju ece për mrekulli sot juve qe jeni ne një lidhje.

Do bashkëpunoni fort me atë qe keni ne krah dhe do mendoni vetëm te kënaqeni sa me shume pranë njeri­tjetrit.

Beqaret vetëm sa do ëndërrojnë për princin e tyre te kaltër sepse as sot nuk do mund ta gjejnë dot atë.

Gjendja e financave do mbetet tejet delikate.

Tregohuni te kujdesshëm dhe mos bëni gabime.

Binjaket

Shume mosmarrëveshje do lindin sot mes jush dhe personit qe keni ne krah.

Do keni ide te ndryshme nga njeri­tjetri dhe te dy do kërkoni te dale e juaja.

Beqaret do kërkojnë vetëm ta ndryshojnë statusin dhe nuk do mendojnë për pasojat qe mund te sjellin hapat e nxituara.

Gjendja e buxhetit do mbetet gjithë kohës e qëndrueshme. Do e dini sa te shpenzoni.

Gaforrja

Do i kushtoni me shume rëndësi se kurrë marrëdhënie suaj ne çift gjate kësaj dite dhe ne çdo moment do mundoheni ta surprizoni tjetrin.

Beqaret do kenë shume takime dhe do gjenden përballë zgjedhjeve te vështira.

Mendohuni mire para se te jepni fjalën e fundit.

Ne planin financiar mos u tregoni te pamatur sepse problemet qe do lindin do jene te mëdha.

Luani

Merrini gjerat me seriozisht sit ju te dashuruarit dhe mundohuni te gjeni një zgjidhje për problemet qe ju kane dale.

Po ja late gjithçka kohës do shkatërroni gjithçka.

Beqaret do kënaqen edhe me dashuriçka kalimtare te cilat sot do jene te shumta.

Gjendja e financave do konsolidohet tej mase. Kjo do beje te mundur qe te mund te kryeni edhe ndonjë investim me tepër.

Virgjeresha

Do jeni shume xheloze sot për atë qe keni ne krah dhe gjithë kohës do e kontrolloni.

Kjo ne fakt nuk do i pëlqejë atij sa duhet dhe debatet mund te jene te forta.

Beqaret nuk do mundin dot ta gjejnë as sot princin e tyre te kaltër kështu qe duhet te presin.

Gjendja e financave nuk do jete e mire për te gjithë.

Ata qe kane pasur probleme se fundmi duhet te vazhdojnë te tregohen te kursyer.

Peshorja

Pas një periudhe delikate dhe te mbushur me zënka, sot me ne fund do pajtoheni me partnerin tuaj dhe do i shihni gjerat me një sy tjetër.

Beqareve do ju buzëqeshë fati dhe jeta do ju marre një tjetër drejtim.

Përgatituni për emocione te fuqishme.

Ne planin financiar mos shpenzoni pa fund sepse çdo gjë e ka një kufi. Mund te keni probleme serioze me pas.

Akrepi

Do ndiheni energjike sot ju te dashuruarit dhe gati te bëni çdo lloj çmendurie me partnerin. Emocionet dhe kënaqësitë do jene te njëpasnjëshme.

Beqaret do kenë plot takime, po asnjeri nuk do ua mbushe aq shume mendjen sa për te ndryshuar statusin.

Ne planin financiar duhet te mundoheni pak ne mënyrë qe te arrini t’i stabilizoni te ardhurat.

Shigjetari

Dite e këndshme dhe harmonike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje.

Do e joshni ne çdo moment partnerin dhe do e bëni atë t’iu dashuroje me pasion.

Beqaret do ndihen mire fale propozimeve qe do marrin, por nuk do guxojnë te hedhin hapa me tej.

Gjendja e financave do mbetet e trazuar.

Matuni disa here para se te kryeni shpenzime te pamenduara.

Bricjapi

Jeta juaj ne çift do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur sot për ju qe jeni ne një lidhje.

Do tregoheni te përkujdesur dhe do e mbani ne çdo moment pranë atë qe dashuroni.

Beqaret do fillojnë një lidhje e cila me shume gjase nuk ka për te zgjatur aq sa ata kane dashur.

Ne planin financiar do kryeni transaksione me rëndësi dhe gjithçka do ece me se miri.

Do jeni te qete.

Ujori

Marrëdhënia juaj me partnerin here pas here do lere për te dëshiruar.

Do e lini pas dore atë duke u marre me çështjet profesionale. Kujdes sepse edhe pritja e tij e ka një kufi.

Beqaret nuk duhet t’iu besojnë verbërisht personave qe do i joshin, por duhet paraprakisht te njihen me ta.

Gjendja e financave do ketë përmirësime te njëpasnjëshme.

Do jeni te gëzuar për këtë fakt.

Peshqit

Jeta juaj ne çift do jete e kënaqshme sot.

Do kaloni me shume kohe me partnerin tuaj dhe komunikimi mes jush do jete i kënaqshëm.

Beqaret do ndihen mire ashtu si janë dhe fale miqve nuk do e ndiejnë nevojën e një personi ne krah.

Financat do dobësohen tej mase për shkak te disa investimeve te domosdoshme qe do ju duhet te kryeni.

Tregohuni te kujdesshëm dhe kërkoni ndihme.