Horoskopi ditor, e shtunë 29 shkurt 2020

Dashi

Gjate kësaj dite do ndiheni mjaft te lumtur pranë atij qe dashuroni.

Ne krahët e tij do përjetoni kënaqësi pa fund dhe do ju duket vetja si një princeshe.

Beqaret do realizojnë një takim vendimtar ne orët e mesditës.

Mire do jete qe t’i merrni gjerat shtruar.

Ne planin financiar planetët do krijojnë kushtet e duhura qe gjerat te ecin si duhet.

Do kryeni shpenzimet e dëshiruara.

Demi

Jeta juaj ne çift do mbrohet gjithë kohës nga Venusi.

Do ruani një marrëdhënie te ngrohte me atë qe keni ne krah dhe gjerat do ecin si i kishit menduar.

Beqaret ka shume mundësi te dashurohen pas një personi diskret, por qe mbart ne vetvete mjaft vlera.

Ne planin financiar do jeni mjaft te organizuar dhe gjendja nuk do ketë probleme aspak.

Binjaket

Nëse lidhja juaj ja ka dale me sukses te përballojë gjithë problemet disa ditëve me pare, edhe sot situata do vazhdoje te mbetet e qëndrueshme.

Beqaret do kërkojnë me ngulm te bëjnë për vete dike, por ka mundësi te mos ja dalin mbanë.

Ne planin financiar fati do jete me ju dhe çdo gjë do shkoje për mrekulli.

Do i shlyeni edhe borxhet e marra kohe me pare.

Gaforrja

Sot do kaloni disa momente delikate me atë qe keni ne krah dhe do ndiheni keq.

Gjithsesi mire është te mos nxitoheni te merrni vendime për te cilat do pendoheni shpejt.

Beqaret do jene shume te shoqërueshëm dhe do takojnë persona vërtet mjaft te veçante.

Shume shpejt do e ndryshojnë edhe statusin.

Me paratë nuk do i keni punët aspak mire. Priten vështirësi.

Luani

Do duhet te bëni edhe pak me tepër durim sot ne jetën tuaj ne çift nëse doni qe gjerat te ecin si duhet.

Kujdes edhe me kokëfortësinë.

Beqaret me ne fund do e realizojnë takimin qe kane ëndërruar dhe do e shohin jetën me një sy tjetër.

Me financat do merreni shume kohe, por serish nuk do arrini t’i përmirësoni aq sa duhet. Kënaquni ndonjëherë edhe me pak.

Virgjeresha

Do zgjoheni me humor te keq gjate kësaj dite dhe do keni mosmarrëveshje te shumta me partnerin.

Asgjë qe do iu thotë apo qe do iu beje ai nuk do ju pëlqejë.

Edhe beqaret nuk do ndihen gati për te hedhur hapa me tej, pavarësisht se mundësitë do ekzistojnë.

Ne planin financiar nuk duhet te nxitoheni për t’i zgjidhur problemet sepse mund te gaboni rende.

Peshorja

Priten ndryshime shume te mëdha gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift.

Pas problemeve dhe hatërmbetjeve, do i shihni gjerat me një sy tjetër.

Beqaret do kenë ndryshime shume te mëdha dhe te papritura ne jetën sentimentale.

Financat nuk do jene aq te mira sa për te kryer investime te tejskajshme.

Çdo hap duhet hedhur i mire menduar.

Akrepi

Do ndiheni si te huaj me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe asgjë nuk ka për te ecur si e kishit menduar.

Ata qe kane pasur probleme serioze qe prej kohesh do mendojnë edhe për një ndarje.

Beqaret do vazhdojnë te mbeten serish te vetmuar.

Financat duhet t’i menaxhoni me shume kujdes dhe maturi ne mënyrë qe gjendja te mbetet e qëndrueshme.

Shigjetari

Dite shume e trazuar dhe e mbushur me probleme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje.

Nuk do merreni vesh për asgjë me partnerin tuaj dhe debatet do jene shume te forta.

Beqaret me ne fund do e bëjnë për vete dike qe do ua ndryshoje rrënjësisht jetën.

Buxhetin nuk duhet ta lini shume pas dore sepse gjendja do ju përkeqësohet shpejt.

Bricjapi

Dite e shkëlqyer për ata qe janë ne një lidhje.

Për gjithçka do bashkëpunoni me partnerin dhe marrëdhënia do jete e ngrohte.

Beqaret do realizojnë disa takime mbresëlënëse te cilat do i mahnitin.

Mire është qe te njiheni për pak kohe me ata persona para se te merrni vendime.

Ne planin financiar do keni disa probleme te vogla te cilat mund te zgjidhen me pak maturi.

Ujori

Do ketë disa debate dhe mosmarrëveshje sot ne jetën tuaj ne çift, por asgjë e rende nuk pritet qe te ndodhe.

Mos e lëshoni veten, por tregohuni optimiste.

Beqaret do vazhdojnë te kërkojnë deri ne fund dashurinë, por pa shume fat.

Merkuri do influencoje gjithë kohës financat.

Do jeni shume me te kthjellet se me pare dhe gjendja do filloje te përmirësohet.

Peshqit

Mos kërkoni te dominoni mbi tjetrin gjate kësaj dite sepse kjo do jete e pamundur.

Mire do jete te ruani ekuilibrin.

Beqaret nuk do e kërkojnë me patjetër një person ne krah, por shume gjera do ju ndodhin si me magji.

E rëndësishme është qe emocionet do jene goxha te fuqishme.

Buxhetin do e riorganizoni dhe do ndiheni shume me te qete.