Web Analytics
BallinaKURIOZITETESOCIALEHoxha Jetullah Haliti është diagnostikuar me sëmundjen “Leukemi akute / Ka nevojë...

Hoxha Jetullah Haliti është diagnostikuar me sëmundjen “Leukemi akute / Ka nevojë për 160 mijë euro

I riu Jetullah Haliti njëkohësisht Hoxhë në komunën e Mitrovicës në fshatin Rashan është diagnostikuar me sëmundjen “Leukemi akute”.

Operacionin të cilin duhet ta kryejë këto ditë patjetër, kushton afro 160 mijë euro.

Lusim të gjithë ata që kanë mundësi të ndihmojnë në mbledhjen e të hollave, që t’i ndihmojmë Jetullahit që të hyj në operim dhe shpresojmë ta kryej me sukses operimin.

Numrat e telefonit të familjes:

+38349497464

+38349849722

GJIROLLOGARIA:

1503001003135032

SWIFT CODE: RBKOXKPR

IBAN: XK05

Ndihmoje edhe në GoFundMe: 

https://www.gofundme.com/f/for-my-19-year-old-brother-suffering-from-leukemia?utm_source=customer&utm_medium=copy_link-tip&utm_campaign=p_cp+share-sheet

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit