Hoxhë Enis Rama: Ja si mund të flasim me Zotin Natën e Kadrit!

Në emisionin “Kojshia Show” këtë të diele mysafire ishin, Hoxhe Enis Rama dhe Nutricionisti Agron Rexhepi.

Për herë të parë Hoxha Rama tregon se si mund te flasim me Zotin Natën e Kadrit.

Shikoni minutën e 40 për ta kuptuar./Infokosova/