Web Analytics
BallinaKURIOZITETESOCIALEHumoristja shqiptare pasi e la burrin e saj, shfaqet me të dashurin...

Humoristja shqiptare pasi e la burrin e saj, shfaqet me të dashurin e ri

Rudina Dembacaj aktore dhe humoriste e njohur, e tash së fundmi edhe moderatore emisioni, ka ndrruar partnerin e saj, shkruan “InfoKosova”.

Rudina ka bërë disa paraqitje ekskluzive me të dashurin e saj të ri.

Ndërsa në anën tjetër duket se e ka harruar dhe e ka mbyllur të kaluarën e saj me ish burrin dhe babain e vajzës së saj.

Këto pamje që do t’i shihni tani Dembacaj i shoqëron me këto fjalë: “E di qe e donit te gjithe,por e kam per vete…

exluziven 🤓

Per te gjithe ju dashamires dhe jo,e dua si partner ne jete dhe ne biznes…

Vit te mbare, me shume dashuri Mark dhe Rudi!”./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit