Web Analytics
BallinaUncategorizedHyri nga dritarja e veturës në lëvizje dhe shpëtoi shoferin që kishte...

Hyri nga dritarja e veturës në lëvizje dhe shpëtoi shoferin që kishte humbur vetëdijen

Randy Tompkins nga Illinois i Shteteve të Bashkuara, ka hyrë përmes dritares në një veturë, shoferi i së cilës kishte humbur kontrollin dhe voziste në drejtim të jo të rregullt.

Pasi ka ndaluar makinën e tij, ka shkuar te mjeti që lëvizte në mes të rrugës dhe ia doli ta ndalonte.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar edhe forcat e rendit, të cilët pasi e kanë nxjerrë shoferin, veturën e kanë larguar nga rruga.

Videoja është përhapur me shpejtësi në internet, ndërsa ndihmësi që veproi me shpejtësi ka marrë shumë lëvdata.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/1324013811125689/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit