“Hyrremi” e tregon gjoksin në dekoltën e hapur

Meryem Uzerli është një ndër aktoret më të pëlqyera të momentit.

Pas suksesit të saj në rolin e sulltaneshës “Hyrrem”, aktorja ka arritur të rrëmbejë zemrat e publikut.

Por teksa të gjithë po e prisnim të vinte me një projekt të ri,aktorja i është përkushtuar rrjeteve sociale ku publikon foto nga përditshmëria e saj.

Dhe përsa ju përket fotove që aktorja 37 vjeç publikon e fundit i ka vënë vulën të gjithave.

Si rrallëherë Meryem shfaqet me një fustan të zi dhe të ngushtë mbas trupit, shumë sensuale por në sy ra dekolteja e ekzagjiruar.

Kjo bëri që butoni i pëlqimeve të ‘fikej’ fare nga ndjekësit.