I biri ia “thyen” hundët Gjikos

Gjiko dhe Zëri kanë publikuar një video mjaftë interesante.

Tesha shihen nën shoqërimin e njëri tjetrit, ata vendosin të argëtohen me anë të një enë të kuzhinës, shkruan InfoKosova.

Gjatë lojës, për një moment Zëri e godet Gjikon dhe shkrihet së qeshuri me të.

Eh nuk është e letë të jesh baba i cili ia plotëson çdo kërkese lojnash të birit./InfoKosova/