I dashuri i Gentës e bën këtë gjest për Kosovën

Këngëtarja Genta Ismajli dhe biznesmeni turk Hysen Usta tash e sa muaj kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre të dashurisë.

Ato po jetojnë momentet më të bukura bashkë, duke ndarë përjetimet e bukura me publikun.

Duket se Genta është e vendosur në dashurinë ndaj turkut dhe dëshiron që kjo lidhje të shkoj edhe më larg.

Ajo madje në një intervistë është shprehur e gatshme edhe për tu bërë nënë.

Kështu dita-ditës pritet që çifti të vjen me lajmin tjetër të mirë për dasmë.

E ndërkohë ata po shfaqen vazhdimisht bashkë. Edhe dje në ditën e pavarësisë së Kosovës, përvjetorit të 12-të Genta Dhe Hysen kanë festuar me këngë patriotike shqipe.

Ata shfaqen nga vetura duke dëgjuar këngën e Arif Vladit “MARSHI UÇK”, ndërkohë që me kërkesën e të dashurit të saj, ata bënë shqiponjën me duar.

Hysen është poashtu i gatshëm të bëhet dhëndërr shqiptar./Kosovarja/

Shiko Videot:

Genta Ismajli

Gepostet von Kosovarja Video am Dienstag, 18. Februar 2020

Genta Ismajli

Gepostet von Kosovarja Video am Dienstag, 18. Februar 2020