I dashuri i ri i Dafinës publikon foto me kryeministrin Kurti

Tashmë Dafina Zeqiri ka pranuar publikisht lidhjen e re të dashurisë me Dj e njohur Geek.

Dyshja nuk i kanë kursyer postimet me njëri-tjetrin as në Ditën e të Dashuruarve.

Ndërsa, së fundi Dj Geek ka takuar kryeministrin e ri të Kosovës, Albin Kurtin gjatë udhëtimit me aeroplan.

Dj i njohur kosovar ka publikuar në InstaStory fotografin ku shihet përkrah kryeministrit Kurti.

Ndryshe, Dj Geek përveç lidhjes me këngëtaren është edhe Dj zyrtar i saj dhe pjesë e “Moneyz”.