I dashuri ia poston foton më të bukur të Adrianës

Aktorja dhe së fundmi deputetja e Kuvendit të Kosovës Adriana Matoshi po komentohet shumë në mediat rozë.

Përpos talentit në aktrim e politikes edhe për jeten personale, shkruan InfoKosova.

Së fundmi i dashuri i saj postoi një fotografi të ëmbël të Adrianës.

Shikoni sa bukur duket ajo dhe shumë e dashuruar./InfoKosova/