Web Analytics
BallinaSHOWBIZI dhimbshëm ishte reagimi i shoqërisë! Ema Andrea rrëfen si rrallë herë...

I dhimbshëm ishte reagimi i shoqërisë! Ema Andrea rrëfen si rrallë herë periudhën e vështirë pas divorcit

Ema Andrea ka rrëfyer së fundmi periudhën e vështirë që ka kaluar pas divorcit të saj.

Aktorja theksoi se martesa e saj nuk përfundoi për arsye tradhtie.

Sipas saj më i dhimbshëm nuk ishte divorci por reagimi i shoqërisë, i cili mesa duket i ka lënë një dhimbje të madhe.

“99 perqind e publikut pret të them divorci, por po divorci ka qenë i dhimbshëm, por më i dhimbshëm se divorci ka qenë reagimi i shoqërisë.

Ka qenë një reagim shumë dramatik që më ka shënjuar fort.

Më ka shënjuar, më ka frustruar, më është dashur punë e madhe për të dashur shoqërinë, apo për ta kuptuar”– tregoi Ema.

“Më është dashur mua të jem empatike ndaj të gjithë atyre që më kritikuan, kjo ka qenë më e rëndë se sa vetë divorci, që është i rëndë, se njeriu lyen shtëpinë, bën gjëra normale që i ndryshon rutinën dhe mërzitesh, e jo më të shkëpusësh një marrëdhënie, e cila nuk është më një marrëdhënie personale, por janë të përfshirë edhe njerëz të tjerë”- shtoi aktorja.

Ndersa Andrea u shpreh se ajo ndryshoi shumë, gjë që e vuri re dhe tek mënyra se si përshëndeste të tjerët.

“Ndryshoi dhe përshëndetja, e di?! Ky nuk është frustrim, është observim në një hapësirë shumë të madhe të njohurish.

Nuk isha më aktorja e talentuar, nuk isha më artistja e lexuar, isha vetëm një grua fajtore që nuk po kërkonte falje.

Nuk po rrinte në qoshe të kërkonte ndihmë”,– rrëfeu Ema tek “Rudina”./Panorama/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit