Web Analytics
BallinaSHOWBIZI dolen mesazhet me futbollistin e njohur, Fero po i jep fund...

I dolen mesazhet me futbollistin e njohur, Fero po i jep fund marteses me Arbeniten?!

Neymar ka krijuar një trend viral të TikTok të cilit së fundmi i është bashkuar edhe Arbnita Ismajli, por gjatë këtij trendi modelja ka zbuluar se futbollisti i famshëm i ka shkruar në Instagram duke publikuar edhe mesazhin.

Bëhet fjalë për një fytyrë me zemra (emoji), të dërguar më datë 16 nëntor në orën 22:44 të mbrëmjes.

Në foton e publikuar duket se Arbenita nuk i ka kthyer mesazh futbollistit.

Megjithatë kaq tregohet në postim.

Futbollisti dhe modelja nuk e ndjekin njëri-tjetrin në këtë rrjet social, por ajo çfarë bën habi është se edhe bashkëshorti i saj Fero nuk e ndjek më Arbenitën dhe e anasjelltas.

Shiko foton dhe videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit