Web Analytics

I gjithë produksioni kundër Sarës, zbulohet arsyeja qe nuk do e besoni?

Botuar nga: InfoKosova

Sonte në rrjet po qarkullojnë disa momente kur i gjithë produksioni është kundër Sarës.

Duke filluar nga opinionistët dhe moderatori.

Mos është kjo sjellje e tyre pasi sot qarkulloi një video ku shihet se Sara shprehet se Ledioni nuk është moderatorë i mirë?

Këtë arsyeje e di mirë produkisoni, por po e shohin çartë edhe shikuesit./Kosovarja/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT