Web Analytics

I hëngër katër pijata me fasule, Edones i ndodh e papritura

Botuar nga: InfoKosova

Edona James ka treguar se mbrëmë e ka munduar ushqimi pasi kishte ngrënë shumë.

Ajo ishte duke biseduar Metin kur i tregoi se e ka munduar darka e mbrëmshme.

“I kam ngrënë katër pjata pasul”, tha Edona dhe Meti qeshte me të.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,235FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT