I hoqi të gjitha! Kejvina Kthella publikon videon më “HOT” që keni parë

Bukuroshja shqiptare Kejvina Kthela ka ngritur temperaturat ne postimine e saj në Instagram.

Ajo ka postuar në rrjetet sociale një video tërheqëse ku duket thuajse pa rroba nga mesi e poshtë.

Kejvina njihet tashmë për pozat e saj kur rrobat janë të tepërta, por asnjëherë më parë nuk kishte pozuar e veshur me ta.nga.

Në postimin e bërë ajo tregon se ndodhet në Los Angeles.

Kujtojmë se emri i bukuroshes u lidh me një ngjarje kri.minale disa muaj më parë, ku u tha se kishte një lidhje dashurie me Redjan Rrajën.

Ky i fundit ishte i përfshirë si një prej atentatorëve në sul.min ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

Në ate.ntatin te mbikalimi i Shkozetit mbeti i pla.gosur prokurori Ndoja, dhe Pëllumb Muharremi, i njohur si “Rrumi” i Shijakut, ndërsa humbi jetën pak ditë më vonë Andi Maloku.

Shiko Videon: