Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“I kam gjykuar prindërit padrejtësisht”, Vesa Luma shprehet shume krenare për...

“I kam gjykuar prindërit padrejtësisht”, Vesa Luma shprehet shume krenare për të birin, poston imazhin e ëmbël

Vesa Luma jeton prej vitesh në Zelandën e Re bashkë me partnerin e saj, Big Basta dhe djalin e tyre.

Lian është rritur, ka nisur dhe shkollën dhe mami Vesa është shumë krenare për të.

Ajo ka ndarë një foto së fundmi të të birit ku shprehet e lumtur për njohuritë që po merr i biri.

“Gjithmonë i kam gjyku (padrejtësisht) prindërit që postonin libreza apo certifikata të fëmijëve…

Por nuk paska krenari ma të madhe kur fëmija ta shpërblen çdo sekondë kohën e sakrificën”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos së të birit duke bërë detyrat.

Vesa dhe Big Basta ka vite qe jane shperngulur ne Zelanden e re.

Nga atje shpesh ndajne momente nga jeta e perditshme.

Ku sigurisht momentet me te shumta jane ato familjare prane Lianit.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit