Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Kosova“I kam unë shkrimet e tij” – Dafina Dauti i kundërpërgjigjet ish-bashkëshortit...

“I kam unë shkrimet e tij” – Dafina Dauti i kundërpërgjigjet ish-bashkëshortit të saj

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Dafina Dauti, për Gazetën Insajderi ka rrëfyer eksperiencën e saj në shtëpinë e famshme.

Këngëtarja pos tjerash foli edhe rreth deklaratave të ish partnerit, pas rrëfimit tronditës të saj, ku kishte thënë se ai kishte qenë i ndarë me gruan, dhe kjo e fundit ishte shtatzënë, në të njëjtën periudhë me këngëtaren.

Por kengetarja e dashur per publikun e cila eshte edhe nene e dy vajzave, Dafina Dauti u shpreh që ka kur ti përfundon projektet që është duke punuar në to, do i publikojë shkrimet e ish bashkëshortit që e vërtetojnë rrëfimin e saj.

“Në fakt unë e kom ngu me vëmendje dhe nuk e di se çka ka dashtë me thënë, tash jam duke punuar në këngët e mija dhe në album, por po besoj që sapo ti përfundoj i kam edhe shkrimet e tij që ai ka dashtë me thënë krejt diçka ndryshe dhe nuk është ashtu”, u shpreh ndër të tjera këngëtarja.

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit