Web Analytics
BallinaKURIOZITETESOCIALEI kanë mbetur vetëm pak ditë jetë, 29-vjeçarja përshëndetet me fëmijët në...

I kanë mbetur vetëm pak ditë jetë, 29-vjeçarja përshëndetet me fëmijët në spital

Kanceri viteve të fundit ka marrur aq shumë jetë saqë mund të thuhet se është sëmundja më e përhapur e momentit.

Kjo sëmundje pavarësisht terapive të shumëta e kujdesit maksimal të mjekëve nuk po mposhtet te të gjithë për fat të keq.

Sammi Fox e diagnostifikuar me kancer, një grua 29-vjeçare nga Britania ka prekur zemrat e miliona njerëzve me anë të një videoje që është publikuar, teksa ajo po përshëndetet me më të dashurit e saj.

Fox, duke e ditur se nuk i kanë mbetur edhe shumë për të jetuar, pasi sëmundja i është përhapur shumë, përqafon për herë të fundit djemtë e saj 5-vjeçarin Bobby, dhe Kai 13. Bobby ka është me sindromën Down.

Por, pasi që kjo video u shpërnda, një grua kishte kuptuar se kafsha e saj e preferuar është njëbrirëshi, dhe kështu vendosi t’ia dërgojë edhe atë në dhomën e spitalit.

Për të parë momentin emocionues kur ajo i jep përshëndetjen e fundit fëmijëve, ndiqeni videon më poshtë:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit