I kapet një insekt në fustan live, gazetarja u çmend nga frika duke bërtitur e kërcyer

Gazetarja e nje televizioni për pak sa nuk u çmend nga frika, kur një insekt iu ngjit në fustan derisa po raportonte live.

Mary Beth McDade është kapur nga kamerat duke bërtitur dhe kërcyer nga frika, kur një insekt filloi t’i ngjitet drejt fytyrës.

E veshur me minifund t kaltër, gazetarja po fliste para kamerës kur befasisht një insekt filloi t’i ecë nëpër trup, duke e detyruar at t ndërpret transmetimin live.

Që nga publikimi i kësaj videoje, ajo është shikuar nga mijëra persona.

Shiko Videon:

TV presenter screams in terror as massive COCKROACH lands on her breast during broadcast – World News – Mirror Online

Gepostet von VIPa Klips am Montag, 3. Februar 2020