Web Analytics
BallinaUncategorizedI komentojnë Alketës “Dukesh si katunaret kur vijnë në Tiranë”

I komentojnë Alketës “Dukesh si katunaret kur vijnë në Tiranë”

Alketa Vejsiu i ka kthyer përgjigje komentueses që e quajti fshatare.

Alketa Vejsiu së fundmi e ka publikuar një foto të re në Instagram.

Pranë postimit ajo ka pranuar komente të ndryshme mirëpo nuk kanë munguar edhe ato negative.

Dikush prej ndjekësve i ka shkruar Alketës se duket si një fshatare dhe nuk ka munguar reagimi i saj e cila ia ka kthyer komentin.

“Dukesh si katunaret kur vijnë në Tiranë”, shkruan komentuesja ndërsa Alketa ia kthen me shaka duke buzëqeshur “hahaha fiks”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit