Web Analytics
BallinaUncategorizedI njihni personat në këtë imazh?

I njihni personat në këtë imazh?

Gili dhe Iliri Berani janë ndër çiftet më të njohur në mediet rozë.

Dyshja në shumë aspekte kalojnë në lajm, duke tërhequr gjithmonë vëmendje të madhe tek publiku.

Duke u komentuar për çdo veprim, në secilin imazh që postojnë marrin vëmendje të madhe.

Sidomos, në këtë të fundit dyshja shihen me një moment dashurië në kohën e rinisë./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit