Web Analytics

I njohim vetëm të atin, por ja si duket mamaja e Heidit, kaq shumë i ka ngjarë banorja

Botuar nga: InfoKosova

Dy “Big Brother” njëri pas tjetrit, kjo është historia e Heidit, e cila është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Heidi, 26-vjeçarja shqiptare, e lindur në Itali, por me origjinë shqiptare, “vodhi” vëmendjen e italianëve por jo vetëm, me historinë e saj brenda “Grande Fratello” në Itali, ku disa nga mediat italiane e cilësuan si fituesen e këtij Big Brother.

Që në prezantimin e saj të parë, bukuroshja shqiptare ka folur për origjinën e saj dhe e ka pushtuar publikun italian.

Heidi është bërë një nga personazhet më të pëlqyera, aq sa nga një e panjohur, ajo tashmë ka ndjekës shumë aktiv.

Pasi u fut në Big Brother Shqipëri, Heidi Baci ka treguar pak ose aspak për familjen e saj.

Ajo nuk preferon të flasë për prindërit, ndërsa gjatë qëndrimit në Big Brother ka takuar vetëm vëllain e saj.

Megjithatë, shqiptarët të gjithë e njohin babain e Heidit pasi u fut në Grande Fratello, duke bërë që më pas ajo të lërë programin në mes.

Por shumë pak ka folur për nënën e saj.

Disa ditë më parë, Heidi është shprehur se nëna e saj është shumë më e bukur se ajo.

Dhe në fakt është e vërtetë.

Nga fotot duket se mamaja e Heidit është shumë e bukur dhe nga kjo ne kuptojmë se nga ka ngjarë Heidi Baci.

Shiko foton:

Të FUNDIT