Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Kosova“I pa moralshëm, i pafytyrë dhe i pa edukatë”, Vedati bën deklaratën...

“I pa moralshëm, i pafytyrë dhe i pa edukatë”, Vedati bën deklaratën e fortë por për kë e ka?

Humoristi i njohur kosovar, Vedat Bajrami, ka diskutuar me disa nga banorët në darkën e shtruar nga “Vëllai i Madh” për të nominuarit.

Derisa bënin muhabet, Vedati tha se e ka mbështetur familja për të hyrë në Big Brother, megjithatë nuk ka ardhur për çmimin prej 200 mijë eurove.

Ashtu siç tha Vedati, pa meritë nuk do i merr paratë edhe po t’i fitonte. Tutje, shtoi se jo 200 mijë euro por 2 milionë po t’i ofroheshin, nuk do i merrte nëse del nga shtëpia pa moral dhe pa fytyrë, shkruan Kosovarja.

Vedati është i nominuar këtë jave për të dalë nga shtëpia bashkë me Atdheun, Himenën, Artën dhe Mbresën. Se kush nga ta elinimohet do e kuptojmë sonte në prime-n e radhës.

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit