Web Analytics

I paska mashtruar të gjithë, Adelina Tahiri shfaqet me e lumtur se kurrë pranë burrit 50 vjeçar!

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Këngëtarja kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, milioneri 50 vjeçar nga Maqedonia e Veriut, përcjell ORAinfo.

Këto dyshime ishin rritur kur Adelina nisi pushimet me motrën e saj në një vend luksoz.

Nga atje, Adelina çdo ditë postonte fotografi shume provokuese, duke ekspozuar linjat e saj trupore.

Mirëpo Adelina sot ka konfirmuar se nuk është ndarë nga burri i saj milioner.

Këngëtarja në fotografinë e fundit shihet duke i kaluar pushimet me burrin dhe familjen e saj.

Nga plazhi të buzëqeshur dhe në disponim të mirë, Adelina po ndihet e plotësuar me familjen e saj. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika