I pastrehu thyen rezidencën, pastrohet dhe i bën vetes një kafe brenda shtëpisë së Johnny Depp

Rezidenca e aktorit të njohur, Johnny Depp, është thyer për herë të dytë me radhë.

Shtëpia me vlerë prej 19 milionë dollarësh në Hollywood Hills, duket se është bërë cak për disa persona, shkruan Daily Mail.

Së fundmi është raportuar se në rezidencë ka hyrë një i pastrehë, i cili ndonëse nuk kishte vjedhur asgjë.

Përkundër se theu rezidencës, i dyshuari ishte pastruar në njërën prej 10 banjave, e më pas i kishte bërë kafe vetes.

57-vjeçari thuhet të mos ketë qenë në shtëpi, derisa i pastrehu i kishte bërë rehatinë vetes.

TMZ në anën tjetër ka raportuar se policia e ka dëbuar, pasi refuzonte që të dilte jashtë rezidencës, po ashtu na janar të këtij viti, një grua kishte shkuar në po të njëjtin vend, por që nuk u kap nga sigurimi i shtëpisë./Kosovarja/