Web Analytics

I shkojn motrat e burrit dhe e ‘nxunen’ Learten të parregulluar, ja si duket ‘kah’ shpija

Nga: InfoKosova

Është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të shoë bizzit.

Bëhet fjalë për nusen e djalit të Shyhrete Behlulit, Learta Jakupin.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë me kunatat e saj, por nuk i ka kushtuar shumë rëndësi pamjes./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

I shkojn motrat e burrit dhe e ‘nxunen’ Learten të parregulluar, ja si duket ‘kah’ shpija

Nga: InfoKosova

Është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të shoë bizzit.

Bëhet fjalë për nusen e djalit të Shyhrete Behlulit, Learta Jakupin.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë me kunatat e saj, por nuk i ka kushtuar shumë rëndësi pamjes./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT