I tha “a ke ba kontroll në spitalin e çmendinës’’, Juli e lë pa fjalë komentuesin me përgjigjen

Njëri nga personazhet më interesante të edicionit të dytë të ‘’Për’puthen’’ pa dyshim ishte Juli.

Ish-konkurrenti në një kohë të shkurtët u shndërrua në një personazh të dashur për publikur dhe edhe pas mbyllje së programit interesimi për të vazhdon.

Së fundmi në rrjetet sociale ai ka bërë një postim ku nuk ka munguar si gjithmonë dikush që bënë komente negative.

‘‘Kontroll te çmendina ke bërë zotëri’’?, shkruan fansi negativ, të cilit Juli ia mbylli gojën duke i kthyer komentin.