I thonë Antonelës: Kështu është kur shikoni vetëm pamjen, mirë ta bani Atdheu

Në puntatën e mbrëmshme në Përputhen, u ridiskutua çështja mes Antonelës dhe Atdheut, dhe puthjes së tyre jashtë emisionit.

Antonela sot tha se ishte Atdheu ai që e puthi me zorr në makinën e tij.

Ndërsa pas emisionit në videon që Antonela postoi në instagram përcjellësit i shkruajtën pikërisht për këtë rast.

”Kështu është kur shikoni bukurinë e një makine nga jashtë jo motorin nga brenda, Antonela mirë ta bani Atdheu” ishte komenti nga një përcjellës.