I thonë Bleronës: Koke ba si met la në 90 gradë

Blerona Zeqiri momentalisht është moderatorja më e komentuar e ekranit televiziv.

Ka kohë që është prezente dhe fytyrë e mediave, por ndryshimet e fundit në pamjen e saj e kanë bërë personazhin më të komentuar dy vitete e fundit.

Moderatorja zeshkane, që dikur njihet si një femër me kile të tepërta tani po përflitete për të kundërtën, tani ajo është dobësuar aq shumë saqë më ndjekësve nuk po iu pëlqen si më parë.

Ajo për ditë merr komente nga më të ndryshmet e krejt kjo sherri i dietës së saj.

“Kuke ba si met la në 90 gradë”, i shkruan disa prej ndjekësve në foton e re të Bleronës të postuar pak më parë, ku shihet e veshur në të bardha por që natyrisht po duket shumë më e hollë e madje ndryshimin e ka ndierë edhe në fytyrë.

Se si ndihet moderatorja pas gjitha këtyre komenteve që i lexon nga ana e ndjekëvse ende nuk kemi parë ndonjë reagim, ajo thjesht vazhdon të kënaqet me atë çfarë peshe ka arritur e që shihet se është munduar shumë./Kosovarja/