I thonë Morenës më këtë foto na bëre me tension

Morena Taraku nuk po ndalet së provokuari.

Secilin postim që hedhë në instagram sigurohet që të kthejë vëmendjen ka vetja, e është duke ia arritur mjaft mirë.

Të gjithë ndjekësit kanë një interesim të madh për bukuroshen dhe këngëtaren e njohur, mezi presin që ajo të postoj një foto e ta vërshojnë me komente e komplimente.

E gjatë kohës së pushimeve në Tajlandë, Morena ka sjellë lloj-lloj foto, që nga poza e hipur mbi elefant, pastaj e shtrirë në tigër e gjerë tek kjo tjetra e hipur mbi varkë duke vënë në pah linjat.

Natyrisht që as kësaj radhe ndjekësit nuk u mbajtën me komente.

‘Na bëre me tension’ – i shkruan dikush kur pa këtë foto e këtë trup të Morenës./Kosovarja/