I vjen radha edha Vesa Lumës, shfaqet kaq provokuese

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pa ndashme e skenës muzikore.

Ajo tani, është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë.

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet goxha provokuese.

Me flokë kaçurrele dhe me gjoksë të ekspozuar, Vesa po duket kaq joshëse. /ORAinfo/