Web Analytics
BallinaSHOWBIZI ‘zhdukur’ prej javësh, përgjigjen se a është mirë Donaldi na jep...

I ‘zhdukur’ prej javësh, përgjigjen se a është mirë Donaldi na jep Bora

Bora dhe Donaldi jane nder ciftet me te komentuara te showbizit. Jo rralle ata behen pjese e mediave roze duke u perfolur per jeten e tyre private.

Pas mbarimit të sezonit të programit të tij “Më lër të flas”, nga Donaldi pasoi një heshtje e madhe, e si duket gjithe kete kohe ai e ka shfrytezuar ne maksimum per te pushuar si duhet nga angazhimet e shumta qe ka pasur.

Ai thuajse u zhduk nga rrjetet sociale, duke mos postuar fare dhe sigurisht se fansat u merakosen per te. Por, sot Bora ndau një video, ku shihet bashkë me Donaldin.

Bora dhe Donaldi shihet se kohët e fundit janë të pandarë nga njeri-tjetri.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit