Ia pa hajrin martesës me Dardin, Agnesa bëhet modele

Çifti më i ri i showbizit vendor, janë Dardi dhe Agensa.

Para disa jave ata e kurorëzuan dashurinë e tyre me martës, shkruan InfoKosova

Agnesa ishe emër i pa njohur deri më sot, ndërsa Dardi e fitoj famën nga emisioni i dashurisë “Its my love” që transmetohe të Kosovë.

Së fundi Dardi dhe Agnesa kanë pozuar krah njeri-tjetrin teksa shihen model duke reklamuar produktet e veshjeve./InfoKosova/