Ia pa ‘sherrin’ Beatrix, Kledi merr një ‘vendim’ brenda shtëpisë

Banori ka vendosur të mbaj distance nga femrat.

Kjo për faktin se situata me Beatrix i cili pak a shumë i shprehu pëlqim e dërgoi në nominim me votat e publikut, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, ai ka marrë një vendim që të mos merret me më femrat aty, ditën e nëserme, Kledi e ka nisur rutinën e tij me ushtrime fizike duke vrapuar rreth pishinës dhe nuk i ka bërë thirrje askujt, madje as Arjolës me të cilën e bente këtë rutinë ushtrimesh.

Këtë gjë e ka dalluar edhe vetë, Arjola e cila nuk është se ka tentuar t’i bashkohet, duke e lënë të qetë dhe vetëm./Lajmi/