Ia vuri “flakën” instagamit me pamjen e saj kjo bukuroshe

Bukuroshja e njohur çdoherë di se si t’i bëj fansat të ndjehen mirë, shkruan “InfoKosova”.

Cilësohet për linja trupore tepër të bollshme, dhe të cilat di mirë se si t’i reklamojë.

Anastasiya Kvitko ndodhen në plazh, vendi i saj i preferuar, ku nga atje na tregon se sa bukur po kalon dhe sa joshëse që po duket.

Në sy sigurisht bien të pasmet e saj gjigante të cilat marrin gjithë vëmendjen./InfoKosova/