Web Analytics
BallinaSHOWBIZIbrahim Tatlises paditet nga djali i tij

Ibrahim Tatlises paditet nga djali i tij

Ibrahim Tatlises është një ndër këngëtaret më të famshëm në Turqi.

Ibrahimi javën e kaluar është komentuar shumë për një mos marrëveshje me djalin e tij të madh, Ahmet.

Mediat turke raportojnë se, djali i tij Ahmeti, i cili tha se dyshonte në shëndetin mendor të babait të tij, ngriti një padi për të caktuar një kujdestar për Ibrahim Tatlıses.

Një postim në rrjetet sociale për ditën e baballarëve u bë mollë sherri mes Ibrahimit dhe djalit të tij të madh.

Ibrahim Tatlises, kishte shkruar “Babai është i dashur, ata që nuk e vlerësojnë babanë janë djali i budallait”.

Ky postim u mor si deklaratë thumbues për djalin e tij Ahmet Tatlıses, me të cilin nuk ka kontakt.

Ahmet Tatlıses iu përgjigj akuzave të babait të tij dhe tha për të atin:

“Më janë shtuar dyshimet për shëndetin e tij mendor”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit