Identike, Adelina Tahiri publikon foto me motrën e saj

Adelina Tahiri është një emër tejet i komentuar për paraqitjet fizike.

Këngëtarja ka publikuar një foto me motrën e saj, ku pavarsisht nga dallimi në moshë që kanë bie në sy ngjashmëria e madhe në mes tyre.

Adelina, po vazhdon ta shijojë jetën e saj luksoze bashkë me bashkëshortin dhe fëmijën e tyre. /Blic/.