‘Ija’ e Bes Kallakut ‘sfidon’ Cristiano Ronaldon

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku është aktive me batuta të ndryshme në rrjetet sociale.

Aktori shqiptar përveç postimeve të shumta edhe me bashkëshorten e tij, këngëtaren Xhensila Myrtezaj, të shpeshta i ka edhe ato me gjyshen që ai e thërret Ija.

Madje ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptarë.

Së fundi në një postim në Instagram, Besi ka ndarë një fotografi përkrah saj teksa ka bërë një mbishkrim qesharak sipër.

“Na morsh t’keqen o Ronalda, thot Ija, Cristiano (po e pe ket fotagrafi, te presim ne Bubq me mor kumlla shahine)”, ka shkruar Besi në mbishkrimin e fotos.