-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina SHOWBIZ Ilda Bejleri merr një urim interesant: “Uroj të martohesh në Kosovë!”

Ilda Bejleri merr një urim interesant: “Uroj të martohesh në Kosovë!”

Prezantuesja e njohur e sportit, Ilda Bejleri, është një personazh mjaft i dashur dhe i njohur për publikun.

Me pjesëmarrjen e saj në disa emisione sportive, ajo ka arritur që të jetë një nga prezantueset më të dashura e më të ndjekura nëpër rrjetet sociale.

Ilda sikur edhe shumica e fytyrave të njohura publike, është solidarizuar me gjendjen kaotike të krijuar pas tërmetit në Shqipëri, që shkaktoi dhjetëra viktima, qindra të lënduar e dëme të mëdha materiale.

Ilda Bejleri së fundmi, nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram, u ka dhënë mundësinë fansave ta pyesin atë për çfarë u intereson rreth saj.

Fansat janë drejtuar drejt saj me pyetje dhe urime të ndryshme.

Një nga to ishte mjaft interesante ku një fans e uron Ildën që të martohet në Kosovë.

“Je një nga pak ato që ke përmend sot Kosovën, për bujarinë uroj të martohesh në Kosovë” , ka shkruar fansi.

Derisa kjo e bëri të qeshë Ildën e cila u përgjigj: “Hahaha me shqiptar ka rëndësi”.

609,033FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...
web
analytics