Web Analytics
BallinaSHOWBIZIlda Bejleri shfaqet për herë të parë në ekran pas lindjes së...

Ilda Bejleri shfaqet për herë të parë në ekran pas lindjes së vajzës: Kam pritur të vij…

Ilda Bejleri është shfaqur për herë të parë në ekran që pas lindjes së vajzës.

Ajo ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Goca dhe Gra”.

Moderatorja u shpreh se e ka të vështirë të ndahet nga e bija sepse është vetëm tre muajshe.

“Shtatzënia do kohën e vet.

Kështu që të paktën në ekran nuk kam dalë sepse kam pritur të vijë edhe në formë.

Në sensin që edhe të marr kohën time se edhe nga vajza nuk ndahem dot.

Se është ende herët vetëm tre muaj”, tha ajo.

Kujtojmë se vajza e saj quhet Siena.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit