E kush e shijon verën më mirë se Ilda Bejleri.

Prezantuesja e njohur edhe së fundmi është shfaqur provokative.

Në videon e publikuar nga plazhi ajo shfaqet në bikini me fokus gjoksin.

Kjo nuk hera e parë që moderatorja e “Top Channel” provokon me video dhe foto shumë sek si.

Ilda përndyshe është moderatore e një emisioni sportiv në Shqipëri.