Ilda Bejleri tregon pak nga shtëpia e saj moderne

Ilda Bejleri është “izoluar” në shtëpi.

Për shkak të përhapjes së koronavirusit, Ilda Bejleri mbrëmjet po i kalon e “izoluar” në shtëpi.

Këtë la ta kuptojmë pas publikimit të disa Instastory, ku tregon edhe pak nga shtëpa e saj e cila duket të jetë moderne.

Prezantuesja e sportit, është një prej emrave të njohur dhe shumë e komentuar për shumë arsye edhe jetën e saj private./Lajmi.net/