Ilir Beranit edhe një herë ju bë gruaja “Barbi kukull”

Një herë e një kohë këngëtaren e hitit “Xixëllonja” e thirrnin “Barbi kukulla” e estradës.

Gili, ishte princesha e skenës sonë muzikore për vite me radhë dhe kishte një mori hitesh që mbahen ende në mend.

Këngëtarja, i ka rikthyer sërish format e dikurshme falë një diete të gjatë dhe po duket për mrekulli.

Ani pse vjehërr, Gili sërish po duket si një herë e një kohë./Kosovarja/