10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Ilir Meta vjen me një paralajmrim këtë javë në Kojshia Show...

Ilir Meta vjen me një paralajmrim këtë javë në Kojshia Show…

Këtë të diele në emisionin mjaft të ndjekur në Kosovë, “Kojshia Show” është një mysafir special nga Shqipëria, shkruan InfoKosova.

Ky sezon në emisionin “Kojshia Show” që udhëhiqet nga moderatori i njohur Sadri Imeri, do të hapet me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta.

Kjo do jetë edhe një intervistë ekskluzive nga presidenti i Shqipërisë Ilir Meta për emisionin “Kojshia Show” ku ka edhe një paralajmërim mjaft interesant.

Për ta ndjekur se çfar don të na paralajmëroj Ilir Meta, ju ftojmë ta shikoni videon promotive më poshtë./InfoKosova/

Shiko Videon:

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics