Iliri dhe Emanuela në veshje kombetare, kaq bukur duken

Ilir Shaqiri, fituesi i Big Brother Vip u martua para disa jave.

Me nënën e fëmijës së tij me të cilën ka bashkëjetuar sa vite.

Së fundmi publikoi edhe një foto të ëmbël nga dasma.

Veshur ne rroba kombëtare ata duken kaq bukur./InfoKosova/

Shiko foton: