Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveIliri futet në shtëpinë e BBVA, ja mesazhi i papritur që i...

Iliri futet në shtëpinë e BBVA, ja mesazhi i papritur që i jep Luizit

Duket se surprizat për banorët e Big Brothet VIP2 nuk kanë të mbaruar, Ditën e sotme në kuadër të një loje brenda shtëpisë është futur fituesi i edicionit të parë i këtij formati, Ilir Shaqiri.

Ai ka dal në oborr teksa të gjithë banorët janë mbledhur rreth tij Ajo që bie menjëherë në sy është se si Iliri takon Luizin dhe i ofron atij një cigare teksa nis pa humbur kohë bisedën me banorët e tjerë.

Ndër të tjera ai ka patur një bisedë të shkurtër me Luizin, teksa nuk ka munguar dhe kurioziteti i banorëve të tjerë për të ditur infomacione nga jashtë dhe se si shihen ata nga audience.

Iliri: Kush ka hyrë i parë do dal i fundit. Iliri: Ti hyre i fundit, por ndoshta do jesh i pari në fund. Ndryshe, gjithe kjo ishte pjese e lojes se mosreagimit mirepo banoret nuk munden te mos reagojne kur e pane.

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit