Web Analytics
BallinaUncategorizedIliri ‘shpërthen’ ndaj Eltionit: Shqiptarët nuk kërkojnë mëshirë si ty

Iliri ‘shpërthen’ ndaj Eltionit: Shqiptarët nuk kërkojnë mëshirë si ty

Debatet mes Ilirit dhe Eltionit kanë vazhduar edhe pas spektaklit të mbrëmshëm.

Madje ata kanë shpërthyer edhe në fjalë më të rënda drejt njëri tjetrit.

‘Ti je fallco, ti je ndryshë jashtë e ndryshë këtu…’, ishin disa nga akuzat që Iliri morri drejt vetes.

Ndërsa Iliri shpërtheu edhe më thellë ndaj Eltionit.

Ai madje dha disa epitete të cilat shqiptarët posedojnë duke e ulur poshtë Eltionin.

‘Shqiptarët nuk ankohen si ty, shqiptarët nuk kërkojnë mëshirë si ty’, ishin disa nga fjalët e Ilirit.

Iliri ka sqaruar se e gjithë kjo është tendencë për t’i ulur rrespektin atij./Lajmi.net/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit