Web Analytics
BallinaSHOWBIZIliri “thyen heshtjen”, tregon nëse janë prishur raportet mes tij dhe Sabianit

Iliri “thyen heshtjen”, tregon nëse janë prishur raportet mes tij dhe Sabianit

Iliri dhe Sabiani, dy konkurrentët e “BBV” krijuan miqësi të fortë brenda këtij spektakli.

Por pas përfundimit të spektaklit duket se marrëdhënia e tyre u kris ku dhe vet Sabiani në një emision tha se “miku i tij e ka përdorur”.

E së fundmi Iliri ishte pjesë e emisionit “Goca dhe gra” në Top Channel.

Iliri foli për Sabianin ku tregoj se nuk e di ku i ka mbetur hatri mikut të tij dhe i uroi gjithë të mirat.

“Jam i qetë, i uroj gjithë të mirat Sabit, unë i them Sabit që jam sot gjithmonë këtu, nuk di nëse i ka mbetur hatri Sabit, mendoj se nuk ka vend për hatër mbetje”, tha Iliri.

Ndryshe kujtojmë se Iliri ishte fitues i sezones së parë të reality-show “BBV”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit