Web Analytics

Impressum

Impressum

Botues: N.SH “INFO – KOSOVA” A.L

Drejtor (CEO): Besnik Emrullahu – [email protected]

Kryeredaktor: Kreshnike Hodolli Rama – [email protected]

Marketing: Arta Xhafolli – [email protected] ose [email protected]

Zv. Kryeredaktor: Lum Gashi – [email protected]

Gazetarët – Journalists:

Pranvera Mexhuani – [email protected]

Anita Zhegrova – [email protected]

Armend Fetahu – [email protected]

Kamil Sopi – [email protected]

Marigona Xhela – [email protected]

Erdem Tahiri – [email protected]

Enis Hyseni – [email protected]

Arlind Mala – [email protected]

IT: Bujar Emrullahu – [email protected]

Fotograf – Photographer: Egzon Statovci – [email protected]

Email-i i redaksisë: [email protected] dhe [email protected]

Adresa: Rr. Edmond Hoxha, Nr. 60, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: +38344446623

Zhvillimi dhe Dizajni: InfoKosova Team

Rrjetet Sociale

630,259FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit